Через «незручні» питання про Тимошенко новоспечений політик Приходько влаштувала скандал під час запису інтерв’ю

Опубліковано: 11.11.2018. Автор: .

Через «незручні» питання про Тимошенко новоспечений політик Приходько влаштувала скандал під час запису інтерв’ю
Через «незручні» питання про Тимошенко новоспечений політик Приходько влаштувала скандал під час запису інтерв’ю

Скандалом закінчився запис інтерв’ю з відомою українською співачкою Анастасією Приходько, яка нещодавно вирішила приєднатися до команди Юлії Тимошенко. Її запросили на програму «Рандеву», що виходить на «5 каналі», в рамках якої відомі особистості в форматі інтерв’ю відповідають на питання журналіста Яніни Соколової. При цьому, коли їй ведуча задала кілька «незручних» запитань про Тимошенко,  співачка встала і пішла безпосередньо посеред запису програми. Відповідне відео оприлюднено на YouTube «5 каналу».

До слова, співачка прийшла на інтерв’ю не одна, а в супроводі невідомого чоловіка на ім’я Костянтин, який безпосередньо і втрутився в процес запису програми.

Судячи із відео, Анастасія Приходько, яка вирішила стати політиком, не змогла відповісти на більшість питань.  Спочатку вона оголосила, що має намір зайнятися «напрямком соціальної політики», бо їй «дуже подобається допомагати людям», тож ні у питаннях економіки, ні у ситуації на Донбасі вона не розбирається.

Я не встигаю так швидко ознайомитися з усіма питаннями, які мені задають. Тим більше, що я 20 років була в музиці. Якщо підрахувати, то я тільки четвертий день як знайомлюся з усіма питаннями. Тому щоб не говорити що попало і не бути популістом, я такого робити не буду. Коли я сформулюю свій пошук правильної відповіді, як я це бачу, тоді я відповім на ці питання, – додала співачка.

На репліку ведучої, що співачка могла б просто самостійно у всьому розібратися, якщо вже вирішила піти в політику, Приходько заявила, що в такому випадку вона не зможе сконцентруватися на соціальній сфері.

Та, як з’ясувалося, у питаннях соціальної сфери Приходько теж «плаває». Коли її запитали, яких змін потребує українська армія в соціальному плані, у відповідь почули про необхідність «сформувати армію».

Надалі пішов «блок питань» про Тимошенко. Так, Приходько уникнула відповіді на питання, чи можна вважати лідера «Батьківщини» більш вигідною кандидатурою на пост Президента України з точки зору лідера РФ Володимира Путіна, не змогла відповісти, чому українці мають голосувати на виборах Президента саме за Тимошенко, а питання про бізнес «леді Ю» взагалі вивели Приходько  із себе:

У Юлії Володимирівни бізнесу не має, я це знаю. А живе вона за те, що дуже розумна, як політик одна з найпотужніших, її знає весь світ.

Але після запитання, чи можна довіряти словам політиків, зокрема, Тимошенко, запис інтерв’ю перервали. Між чоловіком на ім’я Костянтин, який прийшов разом з Приходько, і ведучою виникла словесна перепалка. Коли ж ведуча запитала, чи можна продовжити інтерв’ю, Приходько заявила: «Ні, дякую». Після цього вона встала і пішла.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...