Молода вчителька померла у рівненській лікарні від менінгіту

Опубліковано: 11.11.2018. Автор: . Рівненська область

Молода вчителька померла у рівненській лікарні від менінгіту
Молода вчителька померла у рівненській лікарні від менінгіту

23-річна вчителька померла сьогодні у Рівненській міській лікарні. Медики впродовж кількох діб боролися за її життя, проте дива не сталося.

Як повідомив колегам із  видання «Рівне вечірнє» заступник головного лікаря міської лікарні Ігор Дундюк, жінку привезла до лікарні «швидка» у четвер.  Її медики госпіталізували просто із 23-ї школи Рівного, де вона працювала. Вчительці стало зле під час роботи.

Відомо, що жінка була вчителькою молодших класів.

Варто зазначити, що менінгіт — це запалення м’якої мозкової оболонки, що покриває головний мозок людини і спинний мозок. Запалення можуть спричинити віруси, бактерії або інші мікроорганізми, й, у більш рідкісних випадках, деякі лікарські препарати. Менінгіт становить небезпеку для життя людини,  тому це захворювання класифікується як невідкладний стан. Найбільш поширеними симптомами менінгіту є головний біль і ригідність потиличних м’язів, інші менінгеальні симптоми одночасно з гарячкою, сплутаністю свідомості або зміненим станом свідомості, блюванням і чутливістю до світла (фотофобія) або гучного шуму (фонофобія або акузофобія). У дітей іноді (на початковій стадії) виявляють тільки неспецифічні симптоми, такі як дратівливість і сонливість. Якщо є висип, це може вказувати на наявність комбінованої форми менінгококової інфекції.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...