Міський голова Шепетівки закликає людей вийти на «майдан» добиватися опалення в квартирах

Опубліковано: 12.11.2018. Автор: . Хмельницька область

Міський голова Шепетівки закликає людей вийти на «майдан» добиватися опалення в квартирах
Міський голова Шепетівки закликає людей вийти на «майдан» добиватися опалення в квартирах

Другий рік поспіль через борги місцевого теплопостачальника ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» мешканці невеличкого містечка на Хмельниччині взимку замерзають у своїх квартирах.  У міжсезоння мерія намагалася вирішити проблему, навіть  замінила теплопостачальну компанію. Проте дива не сталося. І цього року  шепетівчани сидітимуть в холодних домівках ще й без газу – повідомлення про відключення Шепетівки від блакитного палива з’явилося днями на сайті міської ради.

Тим часом, міський голова Михайло Полодюк зізнався, що «вичерпав набір усіх юридичних інструментів», аби вирішити проблему, тож закликає мешканців міста у середу, 14 листопада, зібратися на віче.

Шановні шепетівчани! Ситуація з постачанням тепла у місті стала вкрай критичною. Я як міський голова, апарат виконкому та міська рада вичерпали набір усіх юридичних інструментів для того, щоб розв’язати ситуацію у законний спосіб. Зараз нам усім потрібна ваша допомога, ваша підтримка. Запрошую усіх вас, шановні шепетівчани, на загальноміське віче, яке відбудеться 14 листопада  о 12:00 на площі перед міською радою, –  йдеться в оголошенні на сайті мерії.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...