Санкціями і мільйонами: Ляшко з бюджету оплачує рекламу своєї партії на телеканалах, які вимагає заборонити

Опубліковано: 13.11.2018. Автор: .

Санкціями і мільйонами: Ляшко з бюджету оплачує рекламу своєї партії на телеканалах, які вимагає заборонити
Санкціями і мільйонами: Ляшко з бюджету оплачує рекламу своєї партії на телеканалах, які вимагає заборонити

Санкції – санкціями, а вибори вже на носі. Тож нехтувати електоратом, навіть якщо він і проросійський, для кандидатів недопустиме задоволення. Певно, з таких міркувань діяли в штабі «Радикальної партії Олега Ляшка». Тож, для загалу, партія та її лідер виступали за санкції проти двох загальноукраїнських телеканалів – «112 Україна» та News One. А самі, тим часом, перерахували медійникам, за підрахунками  Комітет виборців України, майже два мільйони бюджетних гривень на рекламу власної партії.

У жовтні більшість народних депутатів «Радикальної партії» – 16 політиків, у тому числі Олег Ляшко – підтримали санкції проти «112 Україна» і NewsOne. Тоді ці медіа офіційно звинуватили у  використанні «дискурсивних практик російської імперсько-шовіністичної пропаганди».

Втім, двома місяцями раніше, партія Олега Ляшка з Державного бюджету заплатила 900 тисяч гривень тому ж таки телеканалу «112 Україна». Ще 900 тисяч від «радикалів» отримало ТОВ «Новини 24» за «розміщення інформаційних роликів в ефірі телеканалу» NewsOne. Загалом, впродовж цього періоду пан  Ляшко на рекламу своєї партії на телебаченні витратив 3 млн гривень. Про це повідомляє Комітет  виборців України, пише УНІАН.

Варто зазначити, що липні-вересні РПЛ витратила 12,9 мільйонів гривень. Третину коштів – 4,8 мільйонів – партія використала на рекламу (3 мільйони – на ТБ і 1,5 мільйона – на друковані ЗМІ). При цьому з 12,9 мільйонів витрат тільки 87 тисяч гривень були власними коштами партії. Решта – гроші з Держбюджету, зазначає КВУ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...