Рівненський танцюрист-паралімпієць здобув золото на чемпіонаті Європи

Опубліковано: 13.11.2018. Автор: . Рівненська область

Заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату рівнянин Іван Сівак виборов блискучу перемогу у категорії «Singl» у міжнародних змаганнях серед паралімпійців у Польщі.

Спортсмен разом з іншими 17 паралімпійцями у складі збірної України змагався у танцях на візках. За результатами змагань наша команда виборола 13 золотих, п’ять срібних і дві бронзові нагороди. Таким чином у загальнокомандному заліку зайняла І місце.

Нагадаємо, Іван Сівак – чемпіон України, призер чемпіонату Європи, чемпіон світу. На чемпіонатах виступав у парі з дружиною Надією, яка також була прикута до візка. Після раптової смерті дружини Надії виступає соло. Рік тому також  виборов золоту медаль на чемпіонаті світу зі спортивних танців у Бельгії.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.