Шахтарі Львівщини погрожують перекрити прикордонний перехід у Рава-Руській

Опубліковано: 14.11.2018. Автор: . Львівська область

Шахтарі Львівщини погрожують перекрити прикордонний перехід у Рава-Руській
Шахтарі Львівщини погрожують перекрити прикордонний перехід у Рава-Руській

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ Червонограда ухвалила звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, міністра енергетики та вугільної промисловості та голови Львівської ОДА, у якому висунула вимогу до  15 листопада виплатити гірникам заборгованість із зарплати. Якщо цього не буде зроблено,  шахтарі обіцяють у п’ятницю, 16 листопада о 9 годині ранку перекрити прикордонний перехід у Раві-Руській.

Також гірники вимагають зберегти робочі місця на шахтах ДП «Львіввугілля» та виділити із Держбюджету кошти на освоєння нових лав на шахтах «Межирічанська» і «Степова». Про це йдеться у повідомленні Незалежної профспілки гірників України у Facebook.

Як повідомив голова НПГУ Михайло Волинець, заборгованість із заробітної плати працівникам ДП «Львівугілля» нині складає 229 млн гривень. У той же час, згідно зі складеними й підписаними актами, ДП «Держвуглепостач» за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію заборгувало 280 млн гривень.

Тобто видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП «Львіввугілля» за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати, – написав Михайло  Волинець у Facebook.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...