Брудно, холодно та нічого їсти: на Буковині із багатодітної сім’ї забрали сімох малюків

Опубліковано: 15.11.2018. Автор: . Чернівецька область

Брудно, холодно та нічого їсти: на Буковині із багатодітної сім’ї забрали сімох малюків
Брудно, холодно та нічого їсти: на Буковині із багатодітної сім’ї забрали сімох малюків

Це сталося в одному із сіл Глибоцького району. Семеро дітей, один за одного менший, жили в одній сім’ї.  В око працівникам соціальної служби ця сім’я впала ще рік тому – до них звернулися працівники із сільської амбулаторії. Повідомили, що діти живуть у суцільному безладі – в хаті брудно, холодно, нічого їсти, діти постійно хворіють і ходять зашмаркані в брудному одязі.

Батьки вихованням дітей та піклуванням про них абсолютно не переймалися, мовляв , і так виростуть.

Ми намагалися до них достукатися, та вони не реагували ні на наші зауваження, не зверталися вчасно до лікаря, коли діти хворіли, словом, нічого міняти й не збиралися, – розповідають у службі у справах дітей Чернівецької обласної адміністрації. – Тож довелося дітей взяти на облік як таких, які перебувають в складних життєвих обставинах. Адже батьки просто ухилялися від виконання своїх обов’язків з виховання.

Протягом року служба у справах дітей Глибоцької райдержадміністрації спільно із поліцією та фельдшером сільської амбулаторії неодноразово відвідували сім’ю. Умови проживання дітей були неприйнятними – на сімох дітей та двох дорослих було лише два ліжка, частина вікон розбиті, в будинку не прибрано та брудно, на підлозі лежав брудний одяг та сміття, постіль брудна, навколо будинку – сміття та розбите скло.

Врешті Глибоцька райадміністрація на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини розглянули питання про виконання батьківських обов’язків матері та прийняли рішення про позбавлення її батьківських прав, дітей вилучили.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...