Від суботи у Тернополі знову будуть нові тарифи на проїзд у тролейбусах та маршрутках

Опубліковано: 15.11.2018. Автор: . Тернопільська область

Від суботи у Тернополі знову будуть нові тарифи на проїзд у тролейбусах та маршрутках
Від суботи у Тернополі знову будуть нові тарифи на проїзд у тролейбусах та маршрутках

На основі отриманого висновку незалежного експерта щодо доцільності зміни тарифів на перевезення пасажирів у громадському транспорті Тернополя, поданих рекомендаційних пропозицій профільною депутатською комісією та розрахунків вартості проїзду місцевими громадськими активістами, 15 листопада рішенням виконавчого комітету затверджено нові (недиференційовані) тарифи на проїзд у міському громадському транспорті.

Зокрема, як повідомляє міський голова Сергій Надал, вартість проїзду у тролейбусах становитиме 5 гривень, незалежно від форми розрахунку, тобто як при оплаті «Картою тернополянина», електронним проїзним квитком, так і при готівковому розрахунку, а у маршрутних таксі та автобусах тариф – 6 гривень для усіх пасажирів як при безготівковому розрахунку, так і при сплаті готівкою, повідомляють колеги із видання «Галас».

Нові тарифи у транспорті Тернополя будуть впроваджені з 17 листопада та діятимуть до 20 грудня 2018 року, а з 20 грудня вступають в дію диференційовані тарифи, коли вартість оплати за проїзд готівкою чи будь-яким іншим способом, за винятком «Карти тернополянина» та неперсоніфікованого квитка, буде дорожчою, – наголошує Сергій Надал. – Метою цього є максимальне виведення з обігу готівки при розрахунку за проїзд та ведення чіткого обліку пасажирів.

Очільник Тернополя додає, що рішення про зміну тарифу з 20 грудня прийняте з метою надання усім тернополянам достатньо часу для виготовлення «Картки тернополянина».

Оформити «Карту тернополянина» можуть особи, які прописані чи офіційно працюють у Тернополі, а також мешканці сіл, що увійшли до складу Тернопільської МТГ. Документи на оформлення карти можна подати у ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг), в управління соціальної політики міської ради та оператору електронних систем міста.

Нагадаємо, тернопільські перевізники нещодавно, обурившись скасуванням рішення виконкому про підвищення тарифів, влаштували у місті демарш і два дні в Тернополі не курсувала жодна маршрутка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...