У рівненській школі де працювала вчителька, яка померла від менінгіту, ще в чотирьох дітей виявили збудник інфекції

Опубліковано: 17.11.2018. Автор: . Рівненська область

У рівненській школі де працювала вчителька, яка померла від менінгіту, ще в чотирьох дітей виявили збудник інфекції
У рівненській школі де працювала вчителька, яка померла від менінгіту, ще в чотирьох дітей виявили збудник інфекції

Майже тиждень тому все Рівне сколихнула жахлива звістка – у лікарні від менінгіту померла 23-річна вчителька молодших класів. Тоді, медики зробили усе можливе, аби її врятувати. Однак, кажуть, було надто пізно, бо жінка поступила до них у вкрай важкому стані. З огляду на те, що хвороба, від якої вона померла – інфекційна, фахівці Рівненського обласного лабораторного центру, у 23 школі, де працювала Олена Фурман, одразу провели низку необхідних досліджень. Сьогодні на офіційній сторінці Центру у Facebook з’явилося офіційне підтвердження того, що жінка померла саме від менінгококової інфекції.

У повідомленні йдеться, що за цей час фахівці обстежили 55 дітей та 26 дорослих, які контактували з хворою. Зокрема, у сім’ї, школі та інші близькі контакти. У чотирьох дітей з її класу було виявлено збудник менінгококової інфекції. Медики стверджують, що встановити хто інфікувався першим – школярі чи вчителька, наразі не можливо. Тому просять не робити поспішних висновків щодо джерела зараження.

Тим часом дітей, у яких було виявлено збудник, направили до інфекціоніста. Їх оглянули та призначили відповідне етіологічне лікування з подальшим контрольним бактеріологічним обстеженням.

В школі та за місцем проживання працюють педіатри, терапевти та ЛОР лікар. Вони проводять огляд контактних, за якими будуть спостерігати по 19 листопада включно. Нових випадків госпіталізації з підозрою на менінгококову інфекцію не зареєстровано.

Медики нагадують, що заразитись менінгококовою інфекцією можна при дуже тісному контакті з носієм або хворим цією інфекцією. Загалом же ця бактерія дуже нестійка в зовнішньому середовищі, вона гине майже одразу при температурі повітря нижче 25°С та ультрафіолетовому опроміненні. Тому звичайне вологе прибирання у приміщеннях та провітрювання гарантує знищення збудника.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...