Дівчинка із Ковеля попросила у Президента Порошенка одну гривню заради дітей

Опубліковано: 18.11.2018. Автор: . Волинська область

Дівчинка із Ковеля попросила у Президента Порошенка одну гривню заради дітей
Дівчинка із Ковеля попросила у Президента Порошенка одну гривню заради дітей

Добре відома в Україні юна «дипломатка» Марійка Мовчан із Ковеля Волинської області, яка зі своїми братами – Павлом та Борисом вже п’ять років листується зі світовими знаменитостями, монархами і президентами,  заснувала власний благодійний фонд «Позитивна взаємодія». Він має допомагати самотнім дітям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Так, Марії нещодавно вдалося зібрати за круглим столом представників бізнесу, органів держвлади, громадських і релігійних діячів і прийняти рішення зібрати кошти для ремонту у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей і облаштування там спортивного залу.

Марія також вже зробила і свій особистий внесок в благодійну діяльність і віддає власну унікальну колекцію листів зі знаменитостями в обмін на допомогу 11-річному Козулі Сашкові, який потребує пересадки нирки.

Зробити свій вклад дівчинка запропонувала і Президентові Петру Порошенко. Вона записала креативне відео-звернення до Президента як головної людини в Україні і попросила Петра Порошенка внести всього-на-всього 1 гривню до свого благодійного фонду, щоб заохотити мільйони людей наслідувати його приклад.

Ви, Петре Олексійовичу, можете зробити великий і вагомий внесок у нашу справу, без зайвого клопоту і навантажень. Все просто, пане Президенте – внесіть 1 гривню на банківський рахунок благодійного фонду «Позитивна взаємодія». І тоді люди наслідуватимуть ваш хороший приклад , і також внесуть кошти для допомоги дітям, – йдеться в її зверненні.

Реквізити для благодійних внесків:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...