Сьогодні через ремонт водопроводу без водопостачання залишаться мешканці кількох вулиць у Рівному

Опубліковано: 21.11.2018. Автор: . Рівненська область

Сьогодні через ремонт водопроводу без водопостачання залишаться мешканці кількох вулиць у Рівному
Сьогодні через ремонт водопроводу без водопостачання залишаться мешканці кількох вулиць у Рівному

Зокрема, з 10 години ранку і до 17:00 не буде води у будинках мікрорайону Басів Кут, а також частково  вулиці Макарова. Як пояснили у місцевому водоканалі, у цей час триватиме ремонт водопроводу.

Зокрема, без води будуть вулиці Погоринська, Басівкутська, Малорівненська, Ботанічна, Нестерова, Боженова, Залізнична, Радивилівська, Садова, Марії Несвицької, Марусі Чурай, Нестерова, Самолюка,  Біляшівського, Лєскова, Івана Їжакевича, Курганська, Мисливська, Красильникова та Шпудейка.

Слюсарі аварійно-відновлюваних робіт підприємства ремонтуватимуть водопровід діаметром 100 мм, — зауважив начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж РОВКП ВПГ «Рівнеоблводоканал»  Юрій Єзерський. — Плануємо, що усі ремонті роботи зробимо сьогодні до 17 години.

Також у зв’язку з ремонтними роботами не буде водопостачання у кількох будинках по вулиці Макарова – №№ 46, 48, 56, 58, а також по вулиці Корольова, 5.

Зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном – 26-74-44.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...