Вертолітний майданчик та готель: журналісти показали монастир УПЦ МП на Волині, яким керує кума Медведчука

Опубліковано: 22.11.2018. Автор: . Волинська область

Вертолітний майданчик та готель: журналісти показали монастир УПЦ МП на Волині, яким керує кума Медведчука
Вертолітний майданчик та готель: журналісти показали монастир УПЦ МП на Волині, яким керує кума Медведчука

Гелікоптерний майданчик, який використовується тоді, коли сюди прилітають VIP-гості, виявили колег-журналісти із Інтернет-видання «Волинь Online» в Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі (УПЦ МП), що  у Володимир-Волинському районі. Господарює у цих володіннях ігуменя Стефана —  кума Медведчука та подруга олігархів-«опоблоківців». Коли журналісти попросили її прокоментувати усе це, вона запросила помолитися у Зимне.

Територія цього комплексу вражає. Окрім монастиря, тут ще є декілька нових будівель. Це готель. Як виявилося, за монастирським готелем є вертолітний майданчик.

Місцеві жителі розповідають, що використовується він не часто. Лише тоді, коли приїжджають VIP-гості. Так, помічали приліт на гелікоптері настоятеля Московського патріархату Онуфрія, який свої володіння відвідує виключно повітрянним транспортом.

Вертолітний майданчик та готель: журналісти показали монастир УПЦ МП на Волині, яким керує кума МедведчукаЄ у журналістів також відео і з будівництва будинку єпископа Нафанаїла, який теж проти Єдиної Помісної Церкви в Україні. Будинок єпископ зводить у своєму рідному селі Залюття. Оскільки на Google Maps будинку ще немає, лише досі порожня  ділянка, то очевидно, що будівництво розпочалося нещодавно.

Будівництво будинку триває і досі. Поруч лежать будівельні матеріали. Новозбудований будинок обкладений високоякісною та дорогою клінкерною цеглою. Де єпископ взяв кошти на будинок, запитати у нього особисто не вдалося, по телефону він заявив, що «жодних питань не можна». Проте, як уже писало це волинське видання, посилаючись на власні джерела,  будівництво священнослужитель проводить нібито за кошти з продажу свічок та пожертв прихожан.

Ще один противник Томосу – митрополит Володимир проживає на території архітектурної пам’ятки національного значення Свято-Успенського собору у Володимирі, де має престижну резиденцію і пересувається на престижному авто 2018 року, яке коштує від 61 тисячі доларів. Хоча офіційно автомобіль належить єпархії.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...