«Луцькводоканал» погрожує відбирати квартири у боржників

Опубліковано: 23.11.2018. Автор: . Волинська область

«Луцькводоканал» погрожує відбирати квартири у боржників
«Луцькводоканал» погрожує відбирати квартири у боржників

Станом на сьогодні, споживачі заборгували підприємству близько двох мільйонів гривень. І це мова йде лише про 25 багатоквартирних будинків.  Деякі із них винні по 160-130 тисяч гривень. Якщо терміново не погасять  борги, «Луцькводоканал» погрожує не лише відключати воду, а й через суд відбирати помешкання.

Високий рівень заборгованості населення шкодить діяльності КП «Луцькводоканал», особливо враховуючи й те, що підприємство має найнижчі тарифи на Волині та серед інших областей України. Боржникам марно сподіватися на списання заборгованостей, оскільки підприємство «Луцькводоканал» буде вживати усіх можливих заходів для стягнення заборгованостей, зокрема використовуючи і законні примусові методи, – йдеться на сайті підприємства.

Своєрідними рекордсменами із заборгованості  є мешканці будинків по вул. Даньшина, 1, де 84 особи боргують 158 399 грн., також більше 133 тис грн. боргують 55 мешканців будинку по вул. Черняховського, 1 і більше 109 тис грн – 73 мешканці будинку по вул. Щусєва, 20-А.

Боржникам варто розуміти – якщо вони оперативно не закриють свої величезні суми заборгованостей, то боргова яма в недалекому майбутньому може призвести до втрати житла, такі прецеденти вже траплялися, – наголошують  у «Луцькводоканалі».

Тож просять лучан вчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення в повному обсязі, аби уникнути в майбутньому проблем.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...