Вболівальників на нинішньому матчі «Шахтар» – «Львів» чекає сюрприз

Опубліковано: 23.11.2018. Автор: . Харківська область

Сьогодні, 23 листопада,на харківському стадіоні «Металіст» донецький «Шахтар» зіграє у рамках чемпіонату України із ФК «Львів».  Варто зазначити, що хоч обидві команди зараз і розділяють у турнірній таблиці 22 очки, «Шахтар» впевнено лідирує і є фаворитом нинішньої зустрічі але й львів’яни на виїзді грають дуже добре – команда на чужих полях програла лише один раз в семи матчах. Тож гра має бути видовищною та запеклою.

Окрім того, «шахтарі» підготували для своїх вболівальників сюрприз. Після свистка про закінчення першого тайму до одного зі щасливчиків на трибуну дрон доставить футбольний м’яч. Про це йдеться на сторінці у Facebook донецької команди.

Купи квиток в SkyUp Club – отримай ігровий м’яч прямо з поля! 23 листопада в перерві матчу «Шахтар» – ФК «Львів» відбудеться розіграш м’яча, яким ще кілька секунд тому грали футболісти. Приз щасливчику прямо з поля доставить вантажний дрон. Для участі в конкурсі потрібно придбати квиток в SkyUp Club і прийти в п’ятницю на поєдинок, – повідомили в прес-службі.

Матч на стадіоні «Металіст» розпочнеться о 19:00. Головним арбітром буде Микола Балакін із  Київської області.

Орієнтовні склади на матч «Шахтар» – «Львів»:

«Шахтар»: Пятов – Данченко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі – Алан Патрік, Майкон – Нем, Тайсон, Болбат – Мораєс;

«Львів»: Сарнавський – Адамюк, Парамонов, Борзенко, Голіков – Приймак, Жонатан – Тейлор, Сабіно, Бруну Аугусту – Бруно Дуарте.

Статистика протистояння «Шахтаря» проти «Львова» – всього зіграно три матчі, усі в рамках УПЛ, дві перемоги «Шахтаря», одна –«Львова». Різниця м’ячів – 4:2.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.