Малолітній «терорист»: через першокласника-хулігана до львівської школи не ходить 25 дітей

Опубліковано: 24.11.2018. Автор: . Львівська область

Малолітній «терорист»: через першокласника-хулігана до львівської школи не ходить 25 дітей
Малолітній «терорист»: через першокласника-хулігана до львівської школи не ходить 25 дітей

25 дітей у Львові не ходять до школи через одного маленького хулігана: хлопчик лише у першому класі, а вже допік однокласникам так, що їхні батьки поставили ультиматум – або того відрахують, або їхні діти на навчання не з’являтимуться. Кажуть, не раз зверталися до мами проблемної дитини, однак та на скарги не зважала.

Хлопець виливав у суп компот, обстригав дівчаткам волосся, навіть пісяв на однокласника. І це далеко не все, що накоїв першокласник у ліцеї імені Івана Пулюя, повідомляє 24 канал.

Ми попереджали багато разів. Хлопчик побив не одного однокласника. У мого малого забирав гроші, – розповідає мама одного із першокласників Тетяна. – У класі могла якась річ зникнути – чи то іграшка, чи то їжа, то солодощі,

Але найбільше обурила батьків не поведінка дитини, а те, що мама хулігана не реагувала на скарги. Директорка школи розповіла, що молода жінка виховує сина сама, працює на кількох роботах. Після тривалих розмов мама хлопчика погодилась на допомогу фахівця. Тепер разом із вчителем у класі завжди буде присутній шкільний психолог.

Важливо дитину навчити не тільки тому, як у школі реагувати конструктивно, але так само і вдома, і коли з друзями бавиться. Інакше з емоціями йому важко справитися. Коли він щось хоче, то діє імпульсивно,– пояснила шкільний психолог Ірина Синицька.

Та попри нестерпну поведінку, кажуть вчителі, дитина розумна та обдарована. До нього лише треба знайти правильний підхід.

Вже в понеділок усі учні цього класу мають повернутись на навчання. Поки журналісти знімали сюжет, хлопчик з усіх сил намагався бути слухняним. Зізнався, що в школі йому просто нудно – тому і бешкетує.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...