«Ця нічия рівна перемозі»: «Шахтар» не зумів обіграти львівську команду

Опубліковано: 24.11.2018. Автор: . Харківська область

У стартовому матчі 16-го туру чемпіонату України «Шахтар» несподівано не зміг обіграти ФК «Львів». Вчорашня гра на харківському стадіоні «Металіст» закінчилася нічиєю – 0: 0.

«Шахтар» з перших секунд окреслив свою перевагу, і вже на другій хвилині Тайсон знайшов простір між лініями львівської команди та спробував забити швидкий м’яч. Бандура виявився готовим до «пострілу» бразильця і в ефектному стрибку парирував цей удар. Трохи згодом «гірники» заробили право на небезпечний штрафний, якому передував небезпечний підкат – «гірчичник» Парамонову. Але і в цьому випадку Бандура контролював напрям польоту м’яча.

Стартовий натиск донеччан тривав близько десяти хвилин. Відповідь від «Львова» прийшла на 14-й хвилині, коли Приймак вивів Бруно на ударну позицію, але форвард з незручної лівої ноги пробив повз дальній нижній кут.

Свій наступний гольовий момент господарі створили після кутового. Ракицький виконав подачу від кутового прапорця, Бандура не зумів дістатися до м’яча, а Болбат, пробиваючи з льоту, не влучив у ворота.

З плином часу «Шахтар», як і в першому таймі, нарощував агресію на половині поля львів’ян. Однак, реальних нагод для взяття воріт у «гірників» майже не виникало – далося взнаки тактичне рішення тренерського штабу, згідно з яким гості великими силами сіли на захист власних воріт. Щоправда, міг забивати Дентіньо, який замикав простріл Коваленка з лівого флангу. І знову на заваді був Бандура, успішні та холоднокровні дії якого цього вечора посприяли тому, що «Львів» все-таки здобув нічию, яка рівна перемозі, кажуть у ФК «Львів».

Таким чином «гірники» втретє в УПЛ втратили очки і з 41 балом знаходяться на вершині таблиці.

Зауважимо, що 27 листопада о 22:00 «Шахтар» чекає виїзний поєдинок Ліги чемпіонів з «Хоффенхаймом», а львів’яни 30 листопада зіграють із «Маріуполем».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.