Дякуючи комунальним службам міста, у травмпункті рівненської міської лікарні – аншлаг

Опубліковано: 25.11.2018. Автор: . Рівненська область

Дякуючи комунальним службам міста, у травмпункті рівненської міської лікарні – аншлаг
Дякуючи комунальним службам міста, у травмпункті рівненської міської лікарні – аншлаг

Нічні примхи погоди додали роботи працівникам травмпункту Рівненської центральної міської лікарні. Від самого ранку тут спостерігається аншлаг – лавки переповнені пацієнтами. Характер травм різний. Одні – із переломами, інші – із забоями, вивихами та розтягненнями… Та є одна спільна риса – всі вони травмувалися сьогодні зранку на вулиці.

По телефону кореспонденту «Західний аргумент» у травмпункті зазначили, що чергові лікарі від самого ранку працюють у поті чола. Станом на 11 годину вже госпіталізували сімох пацієнтів. Чотирьох із гомілково-степуневими травмами, а ще трьох – із кісточковими переломами. Попри те, що на дворі почалася відлига, пацієнтів поки не меншає… Більшість із травмами опорно-рухового апарату, гомілково-ступневого та променево-зап’ястного суглобів. Більш детальна картина і загальна кількість травмованих за день буде відома вже завтра.

До слова, вже останні кілька років перша медична допомога у травмпункті Рівненської центральної міської лікарні, зокрема перев’язки, шви, гіпси, шини, рентгензнімки та інше рівнянам надаються за рахунок міського бюджету.

Загалом, медики кажуть, що подібна ситуація у них спостерігається кожного року, щойно на вулиці випаде сніг або з’явиться ожеледиця. Тому радять завчасно готуватися до змін у погоді. Вдягати відповідне взуття та бути дуже обережним на вулицях.

Нагадаємо, що сьогодні вночі через мороз та дощ вулиці і дороги Рівного, а  також інших сусідніх міст перетворилися на суцільні ковзанки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...