Павло Розенко: «Воєнний стан на виплатах пенсій та субсидій не позначиться»

Опубліковано: 26.11.2018. Автор: .

Павло Розенко: «Воєнний стан на виплатах пенсій та субсидій не позначиться»
Павло Розенко: «Воєнний стан на виплатах пенсій та субсидій не позначиться»

Поки народні депутати консультувалися, голосувати за введення в країні воєнного стану чи ні, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, який з іншими урядовцями весь цей час перебував у ложі Кабміну в Верховній Раді України, вирішив заспокоїти українців і розповів, на що можна розраховувати  у соціальній сфері країни у разі, якщо депутати проголосують за введення особливого статусу в країні.

Уряд  має достатньо ресурсів для успішного завершення фінансового року. Тому можу запевнити, що жодних проблем із виплатами та нарахуваннями зарплат, пенсій, розрахунків по субсидіях не буде. Не буде і жодних затримок, бо фінансово-економічна ситуація в країні стабільна. Крім того, нещодавно був ухвалений бюджет наступного року. Таким чином ми в 2019 рік входимо вже з основним фінансовим документом, – зазначив пан Розенко.

А ще міністр попросив не роздмухувати «фейки про апокаліпсис», які, за його словами, почали активно тиражувати, щойно стало відомо про перспективу введення воєнного стану в країні. Кінця світу, каже Розенко, не буде. І додає, що Україна, навіть в умовах особливого статусу не припинятиме співпрацю з міжнародними інституціями.

У цей складний для України період ми не припиняємо відносин із міжнародними інституціями, які є нашими партнерами. Насамперед мова йде про Європейський Союз, Міжнародний валютний фонд та Світовий банк. Ми знаходимось із ними у постійному діалозі. Вони проінформовані про ситуацію в країні і запевнили нас, що введення воєнного стану на нашій співпраці не позначиться, – підсумував Павло Розенко в ефірі телеканалу «Прямий».

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко сьогодні вирішив внести ряд змін у свій указ про введення воєнного стану в країні, про що заявив у прямому ефірі центральних каналів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...