Пацієнт психлікарні попросив владу Львова забезпечити йому охорону та подав заявку на щоденні акції протесту впродовж року

Опубліковано: 27.11.2018. Автор: . Львівська область

Пацієнт психлікарні попросив владу Львова забезпечити йому охорону та подав заявку на щоденні акції протесту впродовж року
Пацієнт психлікарні попросив владу Львова забезпечити йому охорону та подав заявку на щоденні акції протесту впродовж року

Проводити особисті акції протесту під будівлями усіх місцевих представництв державних органів 42-річний львів’янин Григорій Гелей планує щодня впродовж року. Про що письмово повідомив Львівську міську раду. І зазначив, що метою його акцій є «протест, захист проти медично-поліцейсько-прокурорсько-суддівської мафії та боротьба з фашизмом та антисемітизмом». Пізніше пояснив, що протестуватиме, бо його насильно запроторили до психіатричної лікарні. А ще пан Гелей попросив міську владу забезпечити йому охорону від «можливих провокацій, нападів фашистів та антисемітів».

Чоловік повідомив про пікети з 08:00 до 20:00 щодня з 16 листопада 2018 року до 16 листопада 2019 року. Навіть вказав, де саме планує їх проводити: під Львівською міськрадою та обласною радою, облдержадміністрацією, прокуратурою, поліцію та СБУ. Окрім того, чоловік планує пікетувати Франківський відділ поліції та палату адвокатів Личаківського та Франківського районів.

Мафія за неіснуючими відомостями запроторила мене до психіатричної лікарні. Тепер я не можу знайти собі нормальну роботу, а лікарі вимагають хабарів за висновки, що в мене нема психічних проблем. Ніякі державні органи на моє звернення не реагують, тому я доведений до відчаю. Я планую вчинити акт самоспалення біля одного з цих органів», – сказав Григорій Гелей у коментарі нашим колегам із видання ZAXID.NET.

Пацієнт психлікарні попросив владу Львова забезпечити йому охорону та подав заявку на щоденні акції протесту впродовж рокуВарто зазначити, що письмово повідомлення місцевих органів влади про намір проводити акції протесту є обов’язковою умовою для безперешкодної реалізації цього права. Та навіть попри це, місцева влада забороняти або дозволяти їх не має права. Натомість, про наміри львів’янина була поінформована місцева поліція, яка має забезпечити охорону громадського порядку під час його одиночних протестів.

До слова, висновок про психічні розлади у Григорія Гелея був даний місцевими лікарями ще на початку минулого року. Тоді психоневрологічну експертизу чоловіку провели без його згоди за ухвалою тодішнього судді Франківського районного суду Василя Масендича.

Своєю чергою пан Гелей неодноразово звертався до Франківського районного суду Львова з позовом до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні про визнання дій лікарів-психіатрів неправомірними. Франківський суд скерував цю справу до Адміністративного окружного суду Львова, а той залишив її без руху.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...