Хмельницький купить у лізинг 20 тролейбусів та автобусів

Опубліковано: 28.11.2018. Автор: . Хмельницька область

Хмельницький купить у лізинг 20 тролейбусів та автобусів
Хмельницький купить у лізинг 20 тролейбусів та автобусів

Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» має намір укласти договір фінансового лізингу з двома держбанками для придбання 10 тролейбусів та 10 автобусів. Про це свідчить проект рішення виконкому, яким планується надати відповідні дозволи КП.

Комунальники підпишуть лізингову угоду з ПриватБанком на загальну суму 74,2 млн грн для придбання тролейбусів у кількості п’ять одиниць базової комплектації та п’ять одиниць – з автономним ходом до 20 кілометрів.  Позика надаватиметься під 16% річних у гривні, яка буде погашена протягом 60 місяців, повідомляють наші колеги із видання «Незалежний громадський портал».

Кошти на купівлю 10 автобусів великої місткості (більше 100 пасажирів) на загальну суму 48,6 млн грн «Електротранс» залучить у лізинг в «Укргазбанку». Відсоткова ставка становитиме 15,5 % річних у гривні, строк лізингу – 5 років (60 місяців).

Крім цього, у проекті бюджету Хмельницького на 2019 рік закладено 16,2 млн. грн для ХКП «Електротранс», які спрямують на повернення лізингу за куплений транспорт.

Нагадаємо, нещодавно депутати Чернівецької міської ради теж вирішили виділити 200 мільйонів гривень на купівлю комунального транспорту для міста у лізинг із 18% річних.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...