Майже півтори тисячі медалей вибороли цього року спортсмени Хмельниччини

Опубліковано: 28.11.2018. Автор: . Хмельницька область

Здебільшого, це нагороди, отримані на Всеукраїнських змаганнях. Щоправда, у загальній скарбниці є і 60 нагород, здобутих на міжнародних турнірах. Такі цифри озвучили під час колегії Хмельницької обласної державної адміністрації.

На чемпіонатах світу та Європи з олімпійських видів спорту спортсмени області цього року вибороли 14 медалей, з неолімпійських – 48. На Кубках України та Всеукраїнських змаганнях членами збірних команд Хмельниччини здобуто 784 медалі з олімпійських видів спорту та 521 – з неолімпійських.

До слова, аж дев’ять нагород спортсмени області привезли із Всесвітньої Гімназіади, що проходила у Марокко. Там збірна України посіла перше місце у загальному заліку.

За інформацією обласних чиновників, нині членами збірних команд України з олімпійських видів спорту є 38 місцевих спортсменів, кандидатами – 53. Майже вдвічі більше членів збірних команд з неолімпійських видів спорту – 62 спортсмена і 66 кандидатів. Водночас у резерві числяться 67 спортсменів.

Варто зазначити, що за результатами національних і міжнародних змагань, 10 спортсменам присвоєно звання майстрів спорту України міжнародного класу, 54 – просто майстрів спорту. Також п’ять місцевих тренерів отримали звання заслуженого.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.