На Рівненщині можуть закрити кілька залізничних станцій

Опубліковано: 28.11.2018. Автор: . Рівненська область

На Рівненщині можуть закрити кілька залізничних станцій
На Рівненщині можуть закрити кілька залізничних станцій

На офіційному сайті Рівненської обласної ради зареєстровано проект звернення ради до Кабінету Міністрів України щодо збереження функціонування залізничних станцій Малинськ, Остки, Дубровиця, Удрицьк, Антонівка, Смига, Рудня-Почаївська, Озеряни, Острог для виконання вантажних операцій та забезпечення підприємств області рухомим складом (напіввагонами).

Закриття цих станцій ініціює ПАТ «Укрзалізниця». Натомість депутати обласної ради не погоджуються з таким рішенням.

Свою позицію автори звернення мотивують тим, що за останній рік залізниця значно зменшила подачу вагонів для підприємств, які користуються послугами станцій. Вони наводять ряд прикладів.

Однак депутати Рівненської обласної ради просять вжити заходів із недопущення закриття залізничних станцій області для виконання вантажних операцій та вирішити питання забезпечення підприємств області рухомим складом (напіввагонами), – зазначається в проекті звернення.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...