Ще на одне міністерство більше: тепер проблемами ветеранів опікуватиметься окреме урядове відомство

Опубліковано: 28.11.2018. Автор: .

Ще на одне міністерство більше: тепер проблемами ветеранів опікуватиметься окреме урядове відомство
Ще на одне міністерство більше: тепер проблемами ветеранів опікуватиметься окреме урядове відомство

Схоже, економічна ситуація в країні остаточно пішла на покращення. Армія вже повністю забезпечена, люди отримують достойні зарплати, а літні люди – пенсії. Досі, єдиною проблемою була відсутність в складі уряду окремого міністерства, яке опікувалося б справами ветеранів. Але завдяки титанічним зусиллям державних чиновників та народних депутатів, тепер і цю проблему вирішено. А те, що з бюджету щорічно буде витрачатися кілька десятків мільйонів на утримання новоствореного відомства, не страшно. Країна, яка п’ятий рік знаходиться у стані неоголошеної війни із Російською Федерацією, може собі це дозволити.

Досі питаннями ветеранів займалась Державна служба у справах ветеранів війни та АТО. Втім, у Києві порахували, що ветеранам буде набагато краще, якщо їхніми проблемами буде опікуватися не просто служба, а ціле міністерство. 22 листопада Верховна Рада призначила міністром у справах ветеранів народного депутата з фракції «Блоку Петра Порошенка» Ірину Фріз, а сьогодні рішення про створення міністерства було прийняте на засіданні уряду.

Наразі відомо, що працювати новостворене відомство почне з червня наступного року. А тим часом головою комісії з ліквідації Державної служби у справах ветеранів війни та АТО було призначено першого заступника голови служби Ігоря Мальцева.

Крім того, Кабмін сьогодні доручив Міністерству у справах ветеранів, спільно з Міністерством соціальної політики та Міністерством охорони здоров’я, в найкоротші терміни розробити положення про новостворене відомство, а також всі інші необхідні для початку роботи документи. А Міністерство фінансів має розробити проекти змін до державних бюджетів на 2018-й і 2019 роки, в яких буде передбачено фінансування нового урядового відомства.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...