Любитиме Україну на відстані: старша донька Гройсмана отримала посвідку на проживання у Великобританії

Опубліковано: 29.11.2018. Автор: .

Любитиме Україну на відстані: старша донька Гройсмана отримала посвідку на проживання у Великобританії
Любитиме Україну на відстані: старша донька Гройсмана отримала посвідку на проживання у Великобританії

Поки більшість українців заледве зводять кінці з кінцями, завдяки «успішним реформам» нинішньої влади, діти наших ТОП-політиків успішно обживаються за кордоном. Днями стало відомо, що старша донька Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Юлія отримала посвідку на проживання у Великій Британії, де працює на постійній основі.

Любитиме Україну на відстані: старша донька Гройсмана отримала посвідку на проживання у ВеликобританіїВідомо, що 27-річна Юлія Гройсман у травні минулого року зареєструвала в Лондоні власну компанію під назвою 2100 consultancy ltd. В ній дочка українського Прем’єра стала директором і єдиним власником. А нещодавно дівчина стала «постійним жителем» Британії. 20 листопада у британському реєстрі Companies House в профайл Юлії Гройсман були внесені правки. За новими даними, в графі її постійного місця проживання вказано – Англія.

 

 

 

Юля в Лондоні вже як риба у воді. Вона ж навчалася там на юридичному, так і трохи більше року тому фірму свою відкрила. Вона вже постійний резидент туманного Альбіону і може претендувати на громадянство. А, може, й уже, – прокоментувало виданню Страна джерело, наближене до сім’ї політика.

Варто зазначити, що паралельно з керівництвом своєї фірмою Юлія з лютого 2017 року працює юристом-консультантом у компанії Gvc Marketing (UK) Limited, яка займається букмекерським та гральним бізнесом.
До слова, Юлія Гройсман – прийомна дочка Прем’єр-міністра України, дитина його дружини від першого шлюбу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...