Столичні студенти закликали острозьких здати кров для тих, хто її потребує

Опубліковано: 30.11.2018. Автор: . Рівненська область

Столичні студенти закликали острозьких здати кров для тих, хто її потребує
Столичні студенти закликали острозьких здати кров для тих, хто її потребує

Засновники проекту «Краплинка», столичні  студенти, започаткували збір крові для потребуючих пацієнтів. Організатор проекту Денис Сторожук, студент Києво-Могилянської академії, розповідає, що їхня основна місія – змінити ситуацію з донорством в Україні та популяризувати донорство серед молоді.

На жаль, на сьогоднішній день більшість людей помилково вважає, що донорство – не варте уваги або що воно приносить шкоду здоров’ю, або що, маючи групу крові, яка є популярною, за них «хтось здасть». Це все хибні думки. Тож ми командою вирішили провести флешмоб до Дня донора. Він відбувся у Києво-Могилянській академії, 12 студентів тоді хдали шість літрів крові, – розповідає Денис. – Це дуже гарний показник, бо ця кров може врятувати не одне життя. Тож ми запрошуємо усіх доручитися до цієї акції, здавши кров.

Також Денис Стороджук разом із однодумцями запустили флешмоб #donating_blood_is_as_easy_as_double_tap  та закликали здати кров усіх студентів у своєму навчальному закладі. Одним із наступних у естафеті є Острозька академія (Рівненська область). Її студенти теж можуть долучитися до цієї благородної акції.

Де і коли студенти в Острозі зможуть здати кров, можуть дізнатися у своєму навчальному закладі.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...