В Україну заборонили в’їзд чоловікам із Росії у віці від 16 до 60 років

Опубліковано: 30.11.2018. Автор: .

В Україну заборонили в’їзд чоловікам із Росії у віці від 16 до 60 років
В Україну заборонили в’їзд чоловікам із Росії у віці від 16 до 60 років

Після введення в Україні воєнного стану закрили в’їзд у країну чоловікам-громадянам Росії у віці від 16 до 60 років. Про це заявив очільник Держприкордонслужби Петро Цигикал на нараді, зібраний Президентом Петром Порошенком.

Виняток зробили лише для гуманітарних випадків, наприклад, якщо людина їде в Україну на похорон. Однак це буде чітко прописане в інструкції.

У пунктах пропуску посилені заходи контролю. Насамперед, по відношенню до громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни РФ у віці від 16 до 60 років чоловічої статі, – повідомив Цигикал.

Своєю чергою Петро Порошенко зазначив, що ці заходи повинні перешкодити Росії формувати загони приватних армій на українській території.

Щодо громадян України, то жодних обмежень не буде, сказали у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, у зв’язку з нападом російських військових на українські кораблі в Азовському морі, Верховна Рада України 26 листопада підтримала рішення Ради безпеки і оборони України та головнокомандуючого України – Президента Петра Порошенка про введення воєнного стану. Він почав діяти у десяти областях  України, які межують із РФ та невизнаним Придністров’ям.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...