На Буковині відкрили перший музей бджільництва

Опубліковано: 01.12.2018. Автор: . Чернівецька область

На Буковині відкрили перший музей бджільництва
На Буковині відкрили перший музей бджільництва

З’явився він  у селі Михайлівка Глибоцького району на території апітерапевтичного оздоровчого комплексу «Мивіра». Першим його експонатом стала старовинна медогонка ХІХ століття, подарована місцевим мешканцем Миколою Рубанцем.

Також тут є костюми та шапки пасічників, дивакуваті інструменти бджолярів, посудини для збирання та зберігання меду.

Перший музей бджільництва у Чернівецькій області відкрив один із найдосвідченіших бджолярів Буковини Михайло Баловсяк, повідомляють журналісти місцевого видання «Глибока-Інфо». Він займається бджолами майже 30 років, володіючи потужною пасікою, яка нараховує близько 270 сімей. Михайло Васильович має і власну майстерню, де виготовляє все, що необхідне у бджолиній справі. Також реалізує так звані бджолині пакети: один пакет складається з матки та 4 рамок від вулика, а його покупцями є люди чи не зі всієї України.

А навесні він заснував у рідній Михайлівці апітерапевтичний оздоровчий комплекс, проект який був здійснений за підтримки Австрійської Агенції Розвитку та Програми розвитку ООН в Україні. Отож, кому, як не йому, судилось прикласти руку і до відкриття першого музею бджільництва на Буковині.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...