У Росії просять Україну скасувати заборону на в’їзд громадян РФ

Опубліковано: 01.12.2018. Автор: .

У Росії просять Україну скасувати заборону на в’їзд громадян РФ
У Росії просять Україну скасувати заборону на в’їзд громадян РФ

Голова Ради з прав людини при президенті Росії Михайло Федотов закликав українського омбудсмена Людмилу Денісову посприяти скасуванню заборони на в’їзд до України чоловікам-громадянам РФ у віці 16-60 років. Лист із проханням Федотова з’явився на сайті РПЛ.

Прошу Вас, шановна Людмило Леонтіївно, використати Ваші повноваження головного захисника прав людини в Україні для перегляду цієї заборони, – йдеться у зверненні.

Прийняте київською владою рішення відверто порушує права людини, позбавляючи мільйони ні в чому не повинних людей можливості відвідувати своїх родичів, здійснювати ділові поїздки, їздити на відпочинок, на лікування, на навчання, на хрестини, на поминальні служби, – сказав представник Росії, повідомляє «24 канал».

Зазначимо, що Федотов у своєму зверненні перекрутив інформацію щодо росіян, яких не впускатимуть в Україну. Адже відомо, що заборона не поширюється на людей, які прямують до України з поїздкою гуманітарного характеру: смерть, хвороба близьких родичів.

Тим не менше, попри заборону, в Україну до добу в’їхали майже тисяча росіян – 780  чоловік. Про це сказав керівник прес-служби Держприкордонслужби України Андрій Демченко. У в’їзді відмовили 99 громадянам РФ – частина із них не мала усіх необхідних документів, дехто не зміг пояснити ціль свого візиту в Україну.

 

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...