А пасажири зачекають: в соцмережі виклали відео, як через неправильно припарковане авто львів’янина, простоював переповнений трамвай

Опубліковано: 02.12.2018. Автор: . Львівська область

А пасажири зачекають: в соцмережі виклали відео, як через неправильно припарковане авто львів’янина, простоював переповнений трамвай
А пасажири зачекають: в соцмережі виклали відео, як через неправильно припарковане авто львів’янина, простоював переповнений трамвай

Ні наліпки із написом «автохам», ні нові штрафи, ні навіть оприлюдненні у соціальних мережах фотографії та відео водіїв, які відверто ігноруючи правила дорожнього руху, залишають свої авто, де попало на вузьких вулицях Львова, бажаного результату не дають. Порушників від цього не меншає. Більше того, окремі із них вже дозволяють собі порушувати ПДР прямо під носом у правоохоронців.

В соціальній групі «Варта 1» у Facebook оприлюднили відео, на якому видно, як через неправильно припаркований автомобіль на вулиці Степана Бандери під стінами міського управління поліції кілька десятків пасажирів трамвая змушені були стояти і чекати, поки водій повернеться і прибере своє авто.

Поки водій пішов у справах, в автомобілі залишилась жінка. Пасажири трамвая кілька разів підходили до неї і просили прибрати авто, щоб не заважало руху громадського транспорту, та результату це не дало. Обуренню водія трамвая не було меж:

Їй що пороблено? Це стільки людей має стояти і чекати, поки вона надумає від’їхати!Я не можу вийти, бо трамвай покотиться. Так би сказала їй все, що думаю…

Дехто з пасажирів теж не стримував своїх емоцій і пропонував водію їхати і трамваєм посунути неправильно припаркований автомобіль. Мовляв, провчити одного, то інші наступного разу будуть думати, як і де залишати свої авто.

Врешті прийшов водій автомобіля і почав виставляти претензії до пасажирів трамвая. Мовляв, не гоже так спілкуватися із жінкою. А на зауваження, що через нього переповнений трамвай змушений простоювати, чоловік навіть не реагував.

У соціальних мережах припускають, що водій автомобіля, з огляду на його поведінку, швидше за все сам є працівником «органів»:

Це вулиця Степана Бандери, по праву сторону будівля міського управління поліції. Попереду стоїть автомобіль поліції. Тож тепер самі здогадайтеся, хто так паркується, – пишуть львів’яни.

Чи вірне таке припущення, стане відомо згодом, оскільки водій трамвая пообіцяла передати записане відео правоохоронцям і пригрозила водію авто «прославити його на весь світ».

Парковка по львівськи? "Культурний"автохам?

Опубліковано Лідією Филипчук Субота, 1 грудня 2018 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...