Зі Здолбунова до Львова – з комфортом: вже наступного тижня почне курсувати модернізована електричка

Опубліковано: 02.12.2018. Автор: . Рівненська область

Зі Здолбунова до Львова – з комфортом: вже наступного тижня почне курсувати модернізована електричка
Зі Здолбунова до Львова – з комфортом: вже наступного тижня почне курсувати модернізована електричка

Нові сидіння, електронні маршрутні покажчики та інформаційні табло в салонах, засоби відео спостереження та сучасна протипожежна система – це далеко не повний перелік нововведень, якими тепер буде оснащений електропоїзд ЕР9Т №747. Вже з наступного тижня його запустять у постійну експлуатацію на дільниці  Здолбунів–Львів, – повідомляють на офіційній сторінці «Львівської залізниці» у Facebook.

Зі Здолбунова до Львова – з комфортом: вже наступного тижня почне курсувати модернізована електричкаТакож повідомляється, що в усіх десяти вагонах електропоїзда під час капітального ремонту було відновлено кузови із заміною пошкоджених елементів, встановлено нові двері салонів, сталеві двері службового тамбура, перехідних майданчиків, зовнішні розсувні двері.

Салони вагонів тепер обладнано блоками сидінь із покращеними ергономічними властивостями, в туалетних приміщеннях трьох вагонів встановлено обладнання з підвищеним рівнем комфорту, модернізовано систему освітлення вагонів, прожекторних та буферних ліхтарів зі встановленням світильників із світлодіодними елементами.

Окрему увагу ремонтники приділили підвищенню надійність ходової частини, від якої залежить безпека руху поїзда.

Надалі ж, аби підтримувати відновлений поїзд у належному стані, залізничники планують закріпити постійні поїзні бригади, які стежитимуть за його утриманням.

До слова, капітальний ремонт проводили на «Київському електровагоноремонтному заводі». Таким чином, даний електропоїзд львівського моторвагонного депо став цього року вже другим, який пройшов модернізацію та капітальний ремонт на столичному заводі.

У відомстві додають, що нині львівські залізничники ведуть перемовини з представниками ПрАТ «КЕВРЗ» про ремонту наступних електропоїздів Львівської магістралі, який проводитимуть вже наступного року.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...