Мисливські угіддя «маркіза» Кльопа: Рівненська облрада не проти віддати своєму колезі ще 8 тисяч гектарів у лісах «бурштинових» районів

Опубліковано: 03.12.2018. Автор: . Рівненська область

Мисливські угіддя «маркіза» Кльопа: Рівненська облрада не проти віддати своєму колезі ще 8 тисяч гектарів у лісах «бурштинових» районів
Мисливські угіддя «маркіза» Кльопа: Рівненська облрада не проти віддати своєму колезі ще 8 тисяч гектарів у лісах «бурштинових» районів

Правду кажуть, що гарно жити не заборониш. А особливо, якщо ти народний обранець. І в даному випадку зовсім не важливо, якого рівня ти депутат. Головне – доступ до ресурсів. У когось фінансових, а у когось – природних. Розпоряджатися останніми мають право обласні обранці, що і благополучно роблять. Сьогодні на екологічній комісії Рівненської обласної ради вони погодили виділення своєму колезі з фракції «Конкретних справ», а разом і члену бюджетної комісії Василю Кльопу не багато не мало, а майже вісім тисяч гектарів мисливських угідь. Розташовані вони одразу у двох «бурштинових» районах області – Сарненському та Березнівському.

Василь Кльоп ніколи не приховував свою слабкість до полювання. Тому вже давно утримує власні мисливські угіддя. Це й зрозуміло, не буде ж цілий обласний депутат, як лох якийсь, проситися до знайомих дичину та звірину постріляти. А щоб було, де розгулятися, він не упускає жодної слушної нагоди, аби територію цих угідь збільшити.

Мисливські угіддя «маркіза» Кльопа: Рівненська облрада не проти віддати своєму колезі ще 8 тисяч гектарів у лісах «бурштинових» районів

Фото зі сторінки «Урсус К» у Facebook.

За інформацією наших колег з видання «Рівне Вечірнє», торік обласна рада звернулась до управління лісового та мисливського господарства,аби порахувати, скільки у користуванні товариства пана Кльопа «Урсус К» є мисливських угідь. Виявилось, що володіє він якимись 30,4 тисячами гектарів у Березнівському, Костопільскому та Сарненському районах. Мало, подумав собі депутат, і знову звернувся до обласної ради, щоб надали у користування терміном на 25 років для іншого, але теж його вже фермерського господарства «Урсус 2» ще 7,9 тисяч гектарів мисливських угідь у Сарненському та Березнівському районах. А чому б і ні?Ну подумаєш, кілька тисяч гектарів туди, кілька тисяч гектарів – сюди… Область не збідніє. Та й в управлінні лісового і мисливського господарства депутатів облради запевнили – оптимальними є площі мінімум у 20 тисяч гектарів. А ще краще, коли вони вдвічі, або навіть втричі більші. Тоді і суперечок між приватниками за звірину, яка мігрує в радіусі 15-20 кілометрів, не виникатиме. Тож екологічна комісія погодила прохання свого колеги.

Сам депутат облради дивується цікавості журналістів до цього питання. Мовляв, нічого поганого у тому, що мисливські угіддя будуть у приватних руках, немає.

У цьому немає нічого дивного і надзвичайного, – зазначив Василь Кльоп у коментарі кореспонденту «Західний аргумент». – Справа у тому, що звір має властивість мігрувати у пошуках їжі, підкормки тощо. Тому чим ширші угіддя, тим краще. Ці угіддя були у власності Держлісгоспу, але на їх утримання потрібні кошти. Тож лісгосп від них відмовився, а я зголосився взяти, бо маю таку можливість. Там полювати зможу не лише я, а будь-хто, хто купить ліцензію.

Тепер, щоб мисливські угіддя відійшли фірмі пана Кльопа, потрібно більшість голосів депутатів, обласної ради. Питання вони розглядатимуть вже на цій сесії у п’ятницю. І швидше за все, судячи з попередніх подібних голосувань та з позиції екологічної комісії, рішення депутатського корпусу буде позитивним. Таким чином, у розпорядженні Василя Кльопа буде майже 40 тисяч гектарів лісових угідь, що за площею, приблизно, дорівнює усьому Демидівському району. І це, судячи з апетитів обласного обранця, або, як він сам каже – «можливостей», не межа. Тим більше, що до кінця каденції цього складу ради ще майже два роки. Тож, не виключено, що до того часу, на Рівненщині буде, як у відомій казці Шарля Перо про «Кота у чоботях». Де не запитаєте, чиї це мисливські угіддя – почуєте у відповідь – місцевого «маркіза Карабаса». У нашому ж випадку – Кльопа, який, окрім утримання мисливських угідь, ще й веде лісопильний та фермерський бізнеси.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...