Напередодні Дня святого Миколая львів’янам передадуть Вифлеємський вогонь миру

Опубліковано: 03.12.2018. Автор: . Львівська область

Напередодні Дня святого Миколая львів’янам передадуть Вифлеємський вогонь миру
Напередодні Дня святого Миколая львів’янам передадуть Вифлеємський вогонь миру

Вже 18 грудня на площі біля Оперного театру Львівський осередок Національної скаутської організації «Пласт» передасть Вифлеємський вогонь миру громаді міста. А згодом вогник у лампадках розійдеться серед мешканців.

Напередодні Дня святого Миколая львів’янам передадуть Вифлеємський вогонь мируЩороку представники ORF (австрійська компанія суспільного телерадіомовлення) та австрійські скаути беруть Вогонь миру на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

По Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту — Національної скаутської організації України. Цього року пластуни шістнадцятий рік поспіль переберуть Вифлеємський Вогонь Миру і передадуть його українській громаді, церквам, занесуть до дитячих будинків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Захід відбувається за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...