80-річний ювелір виявився крутим мафіозі: італійські правоохоронці затримали ватажка відомої «Коза ностри»

Опубліковано: 04.12.2018. Автор: .

80-річний ювелір виявився крутим мафіозі: італійські правоохоронці затримали ватажка відомої «Коза ностри»
80-річний ювелір виявився крутим мафіозі: італійські правоохоронці затримали ватажка відомої «Коза ностри»

Сицилійська поліція сьогодні, 4 грудня, арештувала 80-річного мафіозі Сетьміно Мінео, який нещодавно став новим ватажком мафіозного угруповання «Коза ностра». Окрім того, під час поліцейського рейду у провінції Палермо під варту були взяті 45 підозрюваних. Їм висунуті обвинувачення в незаконному володінні зброєю, вимаганні, підпалах і у насильницьких нападах. Про це повідомляє італійське видання ANSA.

Слідчі вважають, що сааме Сетьміно Мінео взяв під свій контроль більшу частину «Коза ностра» після арешту «хрещеного батька» Тото Ріїна. Мінео раніше відбував тюремні терміни, зокрема у справі про вбивство судді Джованні Фальконе (відомий борець з «Коза ностра», загинув разом з дружиною і трьома охоронцями внаслідок вибуху, влаштованого сицилійською мафією). Офіційно, Мінео — ювелір, у нього є магазин у центрі Палермо.

Варто зазначити, що співробітники поліції провінції Палермо провели масштабну спецоперацію, перш ніж затримати злочинців. За оперативними напрацюваннями, члени клану «Коза ностри» прийняли рішення зробити Сетьміно Мінея «хрещеним батьком».

До слова, це вже друге масштабне затримання італійських мафіозі. Минулого разу на лаву підсудних відправили 40 злочинців.

«Коза ностра» («Наша справа») — сицилійська злочинна організація, заснована в першій половині XIX століття. Вона є однією з гілок італійської мафії. Спочатку організація займалася захистом (включно з найжорстокішими методами) власників апельсинових плантацій та великих земельних володінь. Пізніше розширила ареал своєї діяльності й стала універсальним злочинним угрупованням. Головним напрямком діяльності «Коза ностри» став бандитизм. Члени організації називали себе «сім’єю». Так звана «сім’я» мала жорстку ієрархічну структуру, підпорядковану «хрещеному батьку». Територія діяльності «сім’ї» поділялася на своєрідні «округи», які могли складатися з вулиць, районів або навіть цілих провінцій.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...