Європейські країни спростили умови працевлаштування для українців

Опубліковано: 05.12.2018. Автор: .

Європейські країни спростили умови працевлаштування для українців
Європейські країни спростили умови працевлаштування для українців

Глава Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник заявив, що такі європейські країни як Німеччина, Польща, Словаччина і Угорщина вже спростили порядок працевлаштування українців, охочих приїхати на заробітки.Заява прозвучала в ході засідання Кабміну, повідомляє колега Букви.

Олійник підкреслив, що рівень заробітних плат в Україні недостатній для того, щоб утримати громадян на території країни і стимулювати не шукати роботу в європейських країнах. Однією з причин він назвав недостатні темпи зростання національної економіки.

Також Олійник підкреслив, що роботодавці зможуть приймати рішення про підвищення вартості праці в тих випадках, коли буде зростання національної економіки і поліпшення ефективності одержуваного рівня праці.

Представник роботодавців підкреслив, що в Німеччині вже прийнято рішення про надання українцям робочих віз терміном на 6 місяців. При цьому, приїхати в країну можна без запрошення і вибрати роботодавця на місці. Два законопроекти, що спрощують умови праці для українців, приймуть і в Польщі. Аналогічні рішення вже прийняли в Словаччині, Угорщині та деяких інших країнах.

У зв’язку з такою ситуацією Олійник закликав знову зібрати Національну тристоронню соціально-економічну раду з метою підписати генеральну угоду щодо майбутніх спільних дій Уряду, профспілок і роботодавців.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...