«Вилами розплутували пуповину»: привітання Ляшка із Днем народження порвало соцмережі

Опубліковано: 05.12.2018. Автор: .

«Вилами розплутували пуповину»: привітання Ляшка із Днем народження порвало соцмережі
«Вилами розплутували пуповину»: привітання Ляшка із Днем народження порвало соцмережі

Два дні тому, 3 грудня, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко відсвяткував свій 46-й день народження. Його «права рука» та вірний соратник народний депутат Андрій Лозовий, як належить, із самого ранку привітав шефа у Facebook. Однак, як це з паном Лозовим трапляється досить часто, перестарався… В результаті, вже третій день соцмережі розриваються від сміху.

Подаємо текст привітання зі збереженням правопису та стилістики його автора:

Він мав народитися мертвим. Маленький трупик з пуповиною навколо шиї, який так і не побачить сонце, не відчує вітер в потилицю, не пройде своїми ніжками по землі… згідно статистики – 92% відсотки дітей з пуповиною навколо шиї не виживають. Він мав народитися мертвим, але йому сьогодні вже 46. Він – вижив. І цей символ перемоги життя над смертю веде його по життю впевненою незламною ходою. У мене є селхві з Олег Ляшко. А ще є з добрий десяток кримінальних проваджень, де ми поддєльнікі (колись, під час Майдану порахував, що його мають по законах 16 січня посадити на 1000+ років)). Абсолютно обєсбашенний персонаж, який по-справжньому нічого не боїться. А ще з ним завжди весело. Йому сьогодні 46 років, але в ньому живий досі отой простий пацанчик з інтернату, який знає, що йому в житті буде важко, але все одне проб‘ється… Будьте здоровий і крепкий, з днем народження! І чумового настроєнія, і самих прєданних друзєй!, – написав Андрій Лозовий.

Зрозуміла річ, що такі інтимні подробиці важкого дитинства головного радикала країни не могли залишитися поза увагою користувачів соціальних мереж. Одним із перших не втримався блогер Богдан Процишин:

Просто уявіть собі білборд Ляшка, на якому маленький трупик Олега розриває пуповиння на шиї…, – написав він у Facebook.

А далі пішло-поїхало:

«Я прям уявив,  як в інтимній атмосфері Ляшко Андрію про пуповину розповідає… фубл*** на***»,

«Дивись Андрій…  Андрій спантеличено дивиться на Олега і пита – Куди, товариш, Олег? Той нервово тика пальцем – сюди, Андрей, от тут була колись пуповина. Занавєс»,

«Заговорив пуповину і вона ослабилась»,

«У глухому українському селі акушер вилами розпутувала пуповину,бо хлопчик мав померти….»,

«Звідки статистика про 92%? Що за маячня? Що вони там всі курять???»,

«А маленький трупик Олега розриває пуповиння на шиї… Типу порівняння з «Лаокоон і його сини» в скороченій версії?», – пишуть у коментарях користувачі соцмереж.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...