З Південного Судану – на вулиці Рівного: патрульний повернувся з міжнародної миротворчої місії ООН

Опубліковано: 06.12.2018. Автор: . Рівненська область

З Південного Судану – на вулиці Рівного: патрульний повернувся з міжнародної миротворчої місії ООН
З Південного Судану – на вулиці Рівного: патрульний повернувся з міжнародної миротворчої місії ООН

Станіслав Гордовой долучився до лав патрульної поліції два роки тому, а до цього пройшов конкурс на участь в миротворчій операції, повідомляють у прес-службі патрульної поліції Рівного.

Відбіркові змагання проходили в миротворчому центрі у два етапи. Перший етап проводив представник Національної академії внутрішніх прав, другий – представник ООН. Найбільша увага приділялася знанню іноземної мови.

Я дуже хвилювався, адже на відбір прибуло понад 100 правоохоронців з усієї України. У фінал пройшли лише двоє, – розповідає Станіслав. – Потім ми проходили медичну комісію, після чого нас чекала далека дорога й невідома країна.

Учасників місії направили в Ботсвану, місто Отце. Там вони перебували понад місяць – працювали над удосконаленням навичок стрільби, рукопашного бою, бігали зі щитами, вивчали, як поводитися під час демонстрації, великого скупчення людей. Хто успішно пройшов навчання – отримав сертифікат й зможе ділитися цими навичками з іншими людьми по всьому світу.

Я вперше побачив іншу країну, перетнув екватор. З гордістю піднімав там рідний прапор над нашим табором. Найяскравіший спогад перебування в Африці – діти. Нестача води та провізії, тотальна бідність, відсутність можливості освіти – ось сьогоденні реалії Північного Судану,  – ділиться враженнями патрульний.

Станіслав згадує, як купував цукерки та воду для дітей, батьки яких загинули в збройному конфлікті.

Поліцейський планує пов’язати своє подальше життя з рідним містом, в якому народився і виріс. Він продовжить нести службу в управлінні патрульної поліції Рівненської області та сподівається, що набутий досвід допоможе йому в роботі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...