Прийшли на сесію, бо хочуть їсти: працівники рівненського аеропорту пікетують обласну раду

Опубліковано: 07.12.2018. Автор: . Рівненська область

Прийшли на сесію, бо хочуть їсти: працівники рівненського аеропорту пікетують обласну раду
Прийшли на сесію, бо хочуть їсти: працівники рівненського аеропорту пікетують обласну раду

Із самого ранку під стінами Рівненської  обласної ради зібралися кілька десятків працівників міжнародного аеропорту «Рівне». Кажуть, що  у підприємства роками накопичуються борги. А від червня вже й не виплачують їм зарплати.

З 2007-2009 років в аеропорту ростуть борги, на сьогодні ця сума сягає 20,5 млн гривень, – говорить кореспонденту «Західного аргументу» голова профспілки аеропорту Валерій Мартинюк. – Зокрема, від червня працівникам не виплачують зарплату – станом на сьогодні заборгували 2 млн 146 тисяч гривень. Людям нічим годувати сім’ї, масово усі звільняються, залишилося в нас 80 працівників.

Пікетувальники вважають, що  у всьому винна обласна влада, оскільки ігнорує вирішення проблем із аеропортом. Кажуть, могли б самі непогано заробляти, якби, наприклад, летовище змогло приймати літаки класу «Боїнг». Однак реконструкцію руліжної доріжки виконали неякісно, з асфальту відлущуються камінці і попадатимуть у мотори літаків. А тендер на реконструкцію оголошувала обласна влада, от, мовляв, нехай тепер  і віддуваються.

До нас постійно звертаються, коли зможемо приймати «Боїнги», але ми навіть приблизно не можемо назвати цих термінів, – каже пан Мартинюк.

Нагадаємо, наприкінці липня на сесії Рівненської обласної ради перезатверджували директора аеропорту. Серед майже десятка претендентів був і очільник комунального підприємства Ігор Насинюк. Тоді, попри претензії депутатів до його попередньої роботи на цій посаді, він бив себе у груди і запевняв, що має власну стратегію виводу аеропорту з кризи. Однак сьогодні про це вже ніхто не згадує, а працівники підприємства всю провину перекладають на плечі обласних обранців – мовляв, обіцяли фінансувати, в грошей не дають.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...