Військові збори резервістів: коли повернуться додому і скільки їм заплатять

Опубліковано: 09.12.2018. Автор: .

Військові збори резервістів: коли повернуться додому і скільки їм заплатять
Військові збори резервістів: коли повернуться додому і скільки їм заплатять

Резервістам, які проходять військові збори, виплатять середню зарплату на підприємстві, де вони працюють. Окрім того, вони отримають низку додаткових виплат. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Сухопутних військ ЗСУ.

З 3 грудня в Україні розпочалися військові збори резервістів. У Міноборони заспокоїли, що загальної мобілізації не буде, а всі, кого покликали на збори, до свят повернуться додому.

Також повідомляється, що виплати резервістам прив’язані до розмірів мінімального прожиткового мінімуму на місяць для працездатних осіб та мінімальної зарплати, встановлених на поточний рік.

Військовозобов’язаним та резервістам за час проходження зборів виплачується:

– добові за кожен день перебування на зборах (але не по 60 гривень, як усім, а у відсотках – від 20% до 50% (від 60 гривень) залежно від військового звання)

– середній заробіток на підприємствах (організаціях), в яких працюють призвані на збори особи, з наступним відшкодуванням цих витрат Міністерством оборони;

– військовозобов’язаним та резервістам, які не працюють, військові частини виплачують грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму (1762 гривні у 2018 році).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...