Опалення і гаряча вода в Україні знову подорожчали

Опубліковано: 10.12.2018. Автор: .

Опалення і гаряча вода в Україні знову подорожчали
Опалення і гаряча вода в Україні знову подорожчали

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг на засіданні сьогодні, 10 грудня, розпочала встановлювати нові тарифи на теплову енергію з урахуванням підвищеної з 1 листопада ціни на газ. Нові платіжки споживачі почнуть отримувати вже у лютому. Глава комісії Оксана Кривенко повідомила, що комісія встигла сьогодні розглянути тарифи для 18 ліцензіатів. Завтра розглянуть ще вісім компаній.

Зокрема, сьогодні вже відомо, скільки платитимуть за опалення і гарячу воду споживачі, яких обслуговують львівські підприємства «Залізничтеплоенерго», «Львівтеплоенерго», «Івано-Франківськтеплоенерго», «КриворіжтепломережА», «Мелітопольські теплові мережі», «Миколаївоблтеплоенерго», «Миколаївська теплоелектроцентраль», запорізькі «Міські теплові мережі», чернігівські «Облтеплокомуненерго» та «ТехНова», «Залтаватеплоенерго», «Сумитеплоенерго», дніпровське «Теплоенерго», «Харківські теплові мережі» та «Шосткинське  підприємство Харківенергоремонт».

Опалення і гаряча вода в Україні знову подорожчали

Для рівненських та хмельницьких теплопостачальних підприємств тариф обіцяють затвердити завтра.

Вже відомо, що для більшості споживачів ця послуга в середньому подорожчає на 15-20%.

Опалення і гаряча вода в Україні знову подорожчалиОпалення і гаряча вода в Україні знову подорожчали

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...