В рівненській «Укрпошті» запевняють, що цього року Святий Миколай почує кожну дитину

Опубліковано: 14.12.2018. Автор: . Рівненська область

В рівненській «Укрпошті» запевняють, що цього року Святий Миколай почує кожну дитину
В рівненській «Укрпошті» запевняють, що цього року Святий Миколай почує кожну дитину

Два тижні тому в залі центрального поштового відділення, що по вулиці Соборна, 56, з’явилась чарівна скринька. У Рівненській дирекції «Укрпошти» кажуть, що кожен лист, який у неї вкидають діти, обов’язково отримає Святий Миколай або Дід Мороз. Залежно від того, кому ці листи адресовані.

Це своєрідна міні-резиденція Святого Миколая та Діда Мороза, – розповідає про ідею територіальний менеджер Рівненської дирекції «Укрпошти» Анатолій Конюх. – Сюди, до 29 грудня, може прийти будь-хто з маленьких рівнян і залишити своє прохання та побажання новорічному чарівникові. За два тижні часу, поки діє резиденція, ми вже отримали більше двохсот листів Святому Миколаю та Діду Морозу. Працюватиме новорічна резиденція до 29 грудня.

Зміст листів тримається у суворій таємниці. Працівники пошти кажуть, що прочитати їх має право лише новорічний чарівник, якому вони адресовані. Тож про що саме просять діти Святого Миколая та Діда Мороза, там не знають. Натомість, обіцяють, що кожен маленький відправник обов’язково буде почутий новорічним чарівником і отримає відповідь.

Поки ми ведемо облік цих листів, – продовжує співрозмовник, – реєстр домашніх адрес дітей, які їх написали. Потім передаємо цю інформацію та листи у генеральну дирекцію «Укрпошти» в Києві. А вже після цього діти отримають відповідь від Діда Мороза чи Святого Миколая.

Якою саме вона буде, наразі пан Конюх не знає. Каже, такі деталі будуть вирішувати у столиці. Та щоб там не написали, діти обов’язково зрозуміють, що новорічний чарівник їх прохання прочитав.

До речі, у листі-відповіді від новорічного чарівника буде вказана рівненська адреса – Соборна, 56. Тож, цього року рівняни на запитання своїх дітей – де живе святий Миколай чи Дід Мороз,  можуть сміливо відповідати – на головпоштамті. Принаймні, до кінця новорічно-різдвяних свят.

Нагадаємо, вчора, 13 грудня у Львові почала працювати «Фабрика святого Миколая», на якій  помічники Чудотворця допомагають пакувати подарунки для дітей з малозабезпечених родин.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...