Вдев’яте стала мамою у хмельницькому супермаркеті

Опубліковано: 14.12.2018. Автор: . Хмельницька область

Вдев’яте стала мамою у хмельницькому супермаркеті
Вдев’яте стала мамою у хмельницькому супермаркеті

Жінка народила прямісінько у приміщенні торгового залу. Пологи довелося приймати тамтешнім працівникам. Персонал зізнається, що такий екстрим став для них дебютним.

У супермаркеті кажуть, що на роздуми часу не було, бо все сталося миттєво. Тож поки «швидка» їхала, вони самі кинулися на допомогу жінці.

Взяли розкладачку, яка в нас була в продажу, поклали її, щоб було зручніше і віднесли в місце, де менше людей, – каже у коментарі колегам із МТРК «Місто» заступник директора Олексій Гладун. Він був одним із тих, кому довелося приймати пологи. – На щастя, у цей момент тут була дівчина, яка закінчила курси  акушерства.   Це наша працівниця. Вона вдягнула рукавички, і далі вже все робила сама.

Пологи тривали хвилин  10-15, кажуть у супермаркеті.

Згодом породіллю разом із немовлям «швидка» доправила до Хмельницької центральної районної лікарні. Хлопчик народився на 35 тижні вагітності. Вага малюка 3,5 кілограми, зріст 52 сантиметри. Лікарі кажуть, що стан  і мами, і дитини задовільний.

Вдев’яте стала мамою у хмельницькому супермаркеті

Для пані Марії це вже були дев’яті пологи.

Для пані Марії це вже дев’яті пологи – найстаршій її дитині 18 років. Але зізнається, що все сталося надто несподівано навіть для неї. До супермаркету разом із чоловіком і дитиною приїхала, щоб купити продукти.

Не думала, що так буде, в супермаркеті ще жодного разу не народжувала, – каже жінка. – Сталося все дуже миттєво. Дуже вдячна працівникам супермаркету за їхню турботу.

Маленький Ігорчик став шостим сином у цій багатодітній родині. Вже до кінця цього тижня матусю разом із малюком обіцяють виписати з лікарні.

До слова, у соцмережах молоді матусі навперебій діляться враженнями про  так звані «бебі бокси» зі всім необхідним для новонародженого, які з 1 вересня в Україні видають у пологових будинках. По-перше, видавати їх стали зі значним запізненням, а по-друге жінки часто пишуть, що їх вміст аж геть не «тягне» на 5 тисяч гривень, як обіцяли.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...