Львівські митники за день оформили рекордну кількість «євроблях»

Опубліковано: 15.12.2018. Автор: . Львівська область

Львівські митники за день оформили рекордну кількість «євроблях»
Львівські митники за день оформили рекордну кількість «євроблях»

Учора у підрозділі митного оформлення «Скнилів» упродовж робочого дня оформлено рекордну кількість транспортних засобів – 204, з них 170 – так звані «євробляхи», повідомила прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Загалом відколи вступили в силу закони, якими запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації, у Львівській митниці ДФС оформлено 1422 легкових автомобілів громадян, з них 779 (54,8%) ті, які раніше перебували в Україні в режимах транзит чи тимчасового ввезення.

Варто зазначити, що кількість оформлених за день автомобілів зросла майже втричі. Так, упродовж 2018 року у цьому підрозділі в середньому за день оформляли близько 70 транспортних засобів.

Таке збільшення, окрім нововведень, є результатом організаційних заходів, які впровадило керівництво митниці у цьому підрозділі. Зокрема стало більше інспекторів, їм делеговано окремі повноваження щодо митного оформлення, запроваджено додаткові робочі дні (в суботу та неділю),  – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю за використанням автомобілів з іноземною реєстрацією. Ці нові закони передбачають підвищення штрафів за користування нерозмитненими авто і найголовніше, вже не діє норма, яка дозволяла порушувати митні правила для «євроблях».

Кілька днів після нововведень власники  автомобілів із євро номерами влаштовували акції протесту на західних кордонах України. Проте з часом довелося змиритися – станом на 14 грудня в Україні розмитнили 2,8 тисяч автомобілів на іноземній реєстрації.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...