Протести «жовтих жилетів» у Парижі: правоохоронці затримали 72 осіб

Опубліковано: 15.12.2018. Автор: .

Протести «жовтих жилетів» у Парижі: правоохоронці затримали 72 осіб
Протести «жовтих жилетів» у Парижі: правоохоронці затримали 72 осіб

П’яту суботу поспіль тривають  демонстрації так званих «жовтих жилетів» в Парижі та інших містах. Після відмови уряду від підвищення податків на паливо і заяв президента Еммануеля Макрона про підвищення мінімальної зарплати, і скасування податків на понаднормову роботу, на вулиці сьогодні вийшло, за оцінками влади, значно менше людей, ніж в попередні тижні – близько тисячі осіб.  Проте напруга не спадає.

Сьогодні частина протестувальників спробувала продертися через кордон поліції до Ейфелевої вежі у Парижі, прохід до якої у цілях безпеки закрили, пише BFTV. Однак маніфестанти зустріли відсіч з боку поліції і рушили до Сени, проте їх розділила поліція. Частина мітингарів вийшла на проспект президента Вільсона, де їх остаточно зупинили правоохоронці, 72 особи затримали.

Нагадаємо, що у Франції з 17 листопада відбуваються акції протесту руху «жовтих жилетів», які виступають проти зростання цін на автомобільне паливо, збільшення податків і дорожнечі життя. Маніфестації часто супроводжуються зіткненнями з поліцією і заворушеннями.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...