«Євробляхери» знайшли спосіб уникнути розмитнення

Опубліковано: 16.12.2018. Автор: .

«Євробляхери» знайшли спосіб уникнути розмитнення
«Євробляхери» знайшли спосіб уникнути розмитнення

Українські водії автомобілів на іноземній реєстрації знайшли спосіб, як обійти необхідність розмитнення транспортних засобів. Для цього вони масово стають на тимчасовий консульський облік при дипломатичних установах України за кордоном, пишуть колеги з Gazeta.ua.

Останніми днями різко збільшилася кількість випадків становлення на тимчасовий консульський облік, який займає 90% загальної кількості всіх здійснюваних консульських дій, – розповіла керівниця консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса.

Кожен день із першої ночі під консульським відділом у Варшаві збирається натовп із 300 людей, які хочуть стати на консульський облік. Він дозволяє здійснювати багаторазовий (кожні 5 днів), а також транзитний (до 10 днів) перетин кордону, а також дає право на перебування «євро бляхи» в Україні без виїзду за кордон до 60 днів.

Стати на тимчасовий консульський облік за кордоном можуть власники річних віз, а також ті, хто має дозвіл на тимчасове та постійне проживання в Польщі.

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада прийняла закон, який передбачає істотне підвищення штрафів за незаконне використання автомобіля на іноземній реєстрації. Того ж дня прийняли закон із новою формулою акцизного податку для розмитнення «євро блях».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...