Леонардо да Вінчі на своїй картині передбачив кінець світу?

Опубліковано: 17.12.2018. Автор: .

Леонардо да Вінчі на своїй картині передбачив кінець світу?
Леонардо да Вінчі на своїй картині передбачив кінець світу?

Фахівець із дослідження історії Ватикану Сабріна Сфорца Галіція, яка спеціалізується на дослідженні історії Ватикану, заявляє, що вона розшифрувала «код да Вінчі», проте він ніяк не пов’язаний з тим кодом, який описував у своїх творах письменник Ден Браун.

Як повідомляють колеги із  «Урядового кур’єру»,  науковець проаналізувала символи і знаки на полотні «Таємна вечеря» і звернула увагу на певний символізм полотна – 24 літери латинського алфавіту, використані для представлення 24 годин дня. Є акцент автора на цифрі 3 – 3 вікна, 3 групи апостолів і так далі.

А також дослідниця вдалася до допомоги знаків Зодіаку. У підсумку вона з’ясувала дату кінця світу – 21 березня 4006 року. У цей день почнеться Всесвітній потоп, який триватиме до 1 листопада того ж року. Згідно з прогнозом, людство у цей період загине.

«Таємна вечеря» — відома фреска Леонардо да Вінчі, стінопис якої створено в період 1495–1497 років у монастирі домініканців Санта Марія делле Ґраціє в Мілані. Шедевр, який в історії живопису відкриває епоху Відродження, зображує Ісуса Христа з апостолами та скорботне з ними застілля у вечір перед самим розп’яттям.

До слова, днями курйоз стався перед початком хокейного матчу Норвегія-Білорусь – організатори переплутали гімн Білорусі з відомою піснею «Косив Ясь конюшину» ансамблю «Пісняри».

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...