Сьогодні у Рівному поховали відомого спортсмена Володимира Лазаревича

Опубліковано: 17.12.2018. Автор: . Рівненська область

Сьогодні у Рівному поховали відомого спортсмена Володимира Лазаревича
Сьогодні у Рівному поховали відомого спортсмена Володимира Лазаревича

Ще два місяці тому Володимир Михайлович відсвяткував свій 100-літній ювілей. А в неділю, 15 грудня, його серце перестало битися. Сьогодні Володимира Лазаревича поховали у Рівному на Новому кладовищі.

Володимир Лазаревич – відомий рівненський спортсмен, ветеран, який більше 60 років свого життя присвятив розвитку фізичної культури і спорту. Працював начальником навчально-спортивного відділу, 14 років пропрацював у спортивному товаристві «Колос» Рівненського району, інструктором з фізичної культури заводу тракторних агрегатів. Чимало зусиль Володимир Михайлович спрямував також на підтримку футбольних команд «Колгоспник» та «Авангард». Під його керівництвом спортсмени завойовували багато перших місць, кубків, грамот та медалей для нашого міста з різних спортивних дисциплін.

До слова, коли у жовтні пан Лазаревич святкував 100-річний ювілей, привітати його прийшло керівництво міста на чолі з міським головою Володимиром Хомком – вручали букети, грамоти, цінні подарунки, фотографувалися. Прикро, що коли великого спортсмена не стало, то у міській раді Рівного про це навіть не знали.

«Західний аргумент» висловлює співчуття рідним, близьким та друзям Володимира Лазаревича.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...