Фітнес-тренер з Херсона потрапила у Книгу рекордів України

Опубліковано: 18.12.2018. Автор: . Херсонська область

Фітнес-тренер з Херсона потрапила у Книгу рекордів України
Фітнес-тренер з Херсона потрапила у Книгу рекордів України

Його зафіксували днями в одному з фітнес-центрів Херсона. Незвичний інструктор, 63-річна Наталя Зоріна потрапила у Книгу рекордів України як найдосвідченіший фітнес-тренер в Україні, адже її інструкторський стаж  становить 34 роки.

Як повідомляють колеги із місцевого видання «Новий день», перших учнів пані Наталя прийняла у 1984 році. А до цього жінка займалася хореографією, танцювала в художньому колективі обласної філармонії. Та будівля давно згоріла, залишилися тільки світлини, на яких молода Наталя Зоріна – майбутня рекордсменка.

Їй нізащо не даси на вигляд 63 роки, а почувається жінка взагалі на 30-ть. «Відпочивати – означає іржавіти» —  такий девіз рекордсменки, в ньому і є секрет її успіху.

Представники Книги рекордів України додають – фіксація досягнення чесна. На сьогодні у світі Наталю Зоріну обійшла лише американка, 65-річна Венді Іду, але ж вона і старша за херсонську фітнес-богиню.

До слова, нещодавно Віталія та Володимира Кличків внесли до Книги рекордів Гіннеса як братів-чемпіонів, які на двох провели найбільшу кількість боїв.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...