Нардеп Кужель, у якої вкрали на базарі телефон, купила новий за 30 мінімальних пенсій

Опубліковано: 18.12.2018. Автор: .

Нардеп Кужель, у якої вкрали на базарі телефон, купила новий за 30 мінімальних пенсій
Нардеп Кужель, у якої вкрали на базарі телефон, купила новий за 30 мінімальних пенсій

Наш колега-кореспондент Знай.ua на пленарному засіданні Верховної Ради побачив у члена «Батьківщини» Олександри Кужель новий телефон. Соратниця Тимошенко хвалилася новинкою перед членом «Самопомочі» Тетяною Остриковою, показуючи їй, судячи з усього, його характеристики.

Слід зазначити, що на перший погляд дуже складно розрізнити iРhone X та iРhone XS, зовні вони лише злегка відрізняються розміром. Допомогла розібратися заставка, яка властива саме останній моделі «яблука».

Зараз купити в Києві цей телефон можна майже за 40 тисяч гривень, а колишня його ціна становила 44 тисячі гривень.

Виникає питання, скільки жінок в Україні, яким 65 років (а Олександрі Кужель саме стільки) можуть собі дозволити такий телефон?

Варто зазначити, що з 1 грудня 2018 року мінімальна пенсія в Україні становить 1497гривень. Новий iРhone XS, яким так хвалиться політик, дорівнює майже 30-ти мінімальним пенсіям.

Нагадаємо, нещодавно  у із нардепом від ВО «Батьківщина» Олександрою Кужель сталася прикрість – у неї вкрали iРhone X. Сталося це на продуктовому ярмарку, куди пані Кужель поїхала разом із чоловіком купувати продуктами.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...