В Україні може стати на один вихідний більше

Опубліковано: 18.12.2018. Автор: .

В Україні може стати на один вихідний більше
В Україні може стати на один вихідний більше

Парламенту пропонують на честь створення Православної церкви в Україні запровадити 15 грудня День духовної єдності України. З такою ініціативою виступив позафракційний народний депутат Сергій Міщенко  і зареєстрував законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України».

Це, на думку нардепа,  «не тільки зменшить вплив іноземної пропаганди, а й посприяє національному єднанню, забезпеченню духовної та національної безпеки України».

Він, зокрема, пропонує доповнити цією датою статтю 73 Кодексу законів про працю України, яка визначає святкові і неробочі дні.

15 грудня 2018 року увійшло в новітню історію України як День духовної єдності України, адже цього дня у Софії Київській відбувся Об’єднавчий собор Української православної церкви. Близько двохсот делегатів (ієрархи, священики та миряни) з трьох православних церков – Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та Української православної церкви Московського патріархату – утворили Українську помісну православну церкву та обрали її предстоятелем, митрополитом Київським та всієї України Епіфанія, – написав Сергій Міщенко у Facebook.

Нагадаємо, 15 грудня у Києві в Софійському соборі відбувся Об’єднавчий собор зі створення єдиної української помісної православної Церкви, який обрав її предстоятелем митрополита Епіфанія. Вселенський патріарх Варфоломій запросив новообраного предстоятеля Православної церкви України Епіфанія на вручення Томосу до Стамбула 6 січня.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...