Верховна рада планує перейменувати військкомати

Опубліковано: 18.12.2018. Автор: .

Верховна рада планує перейменувати військкомати
Верховна рада планує перейменувати військкомати

Сьогодні на ранковому засіданні Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про зміну назви «військовий комісаріат» на «територіальний центр комплектування та соціальної підтримки». «За» проголосували 238 народних депутатів.

Документ вносить зміни до ряду законодавчих актів, замінюючи назву «районні/міські військові комісаріати» на «районні/міські територіальні центри комплектування та соціальної підтримки».

Окрім того, змінами в закон пропонується включити до органів військового управління територіальні центри комплектування та соціальної підтримки та визначити,  що вони забезпечують комплектування особовим складом Збройних Сил та інших законних  військових формувань, виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації, адміністрування та ведення бази даних Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних.

Відповідно, у всіх кодексах та законах терміни «військові комісаріати» замінять на «територіальні центри комплектування та соціальної підтримки» з відповідними функціями.

Нагадаємо, парламенту пропонують на честь створення Православної церкви в Україні запровадити 15 грудня День духовної єдності України. З такою ініціативою виступив позафракційний народний депутат Сергій Міщенко  і зареєстрував законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...